Женский городской рюкзак 1289





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський з нейлону - ідеальний варіант для активного та стильного життя. Виготовлений з високоякісного нейлону, цей рюкзак поєднує в собі практичність, зручність і елегантний дизайн.
Основні особливості:
- Міцність та довговічність: Виготовлений з водовідштовхувального нейлону, який забезпечує максимальний захист ваших речей від дощу та вологи.
- Компактні розміри: Ідеальний розмір для повсякденного використання. Зручно розміщується ноутбук, документи формат А4 та інші необхідні речі. Багато зручних кишень.
- Стильний дизайн: Універмальний дизайн для будь якого віку та стилю одягу
Материал: Нейлон
Размеры в см. (ВхШхГ): 35х27х12
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liked |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 12 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 27 см |
- Ціна: 549 ₴






